
Автомагнитола TurboSound 6288a 1din экран 6.9 дюймов ОЗУ 2/32ГБ Android 11 Универсальная магнитола WiFi BT Gps
3 320 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6288-232
Мультимедійно-навігаційна система 6288A є універсальною 1DIN автомагнітолою з широким спектром функціональних можливостей (Bluetooth-модуль, GPS-навігація, Wi-Fi). Передня панель обладнана 7-дюймовим сенсорним HD-дисплеєм з високою роздільною здатністю (1280х480). Екран відрізняється особливою яскравістю та морозостійкістю. Найновіша операційна система магнітоли Android.
Спільно із потужним процесором, сучасна платформа забезпечує високу продуктивність мультимедійного пристрою. Для відтворення медіафайлів (формати MPEG, AVI, WMA, MP4, MP3) виділено USB-вхід.
Характеристики:
Мультимедійна система навігації формату 1DIN 6288a
7-дюймовий мультитач сенсорний ємнісний дисплей з роздільною здатністю 1280х480 пікселів.
Вбудований модуль GPS (у комплекті антена GPS)
FM-радіоприймач
Модуль BlueTooth із вбудованим мікрофоном та адресною книгою Версія Bluetooth: 5,0
Підтримка профілю Bluetooth A2DP для відтворення музики з мобільного телефону
Функція Easylink для пристроїв на Android та iOS (дублювання та керування Вашим смартфоном по Wi-Fi)
Підключення смартфона Carplay/Android Auto
2 USB роз'єми з підтримкою форматів AVI, MPEG, WMA, MP3, MP4
Підтримка керування кнопками на кермі
Можливість підключення відеореєстратора по USB
Вхід для камери заднього виду
Відеовхід 2 шт. під 2 камери
Відеовихід 2шт під два монітори
Пара лінійних виходів для підключення сабвуфера ( 2 тюльпани)
Пара лінійних входів ( 2 тюльпани)
10 ти – смуговий еквалайзер
Операційна система: Android 12
Вбудований підсилювач: 4 х 45 Вт на канал
Процесор: A53 4 ядра x ARM 1,5 GHz
Чіпсет Mosfet звуковий підсилювач TDA: AC7388
Оперативна пам'ять: 2 Гб DDR RAM
Внутрішня пам'ять: 32 Гб.
Розмір 1 Din 188x71x118мм
Комплектація:
Магнітола
Gps антена
Роз'єм універсальний
Роз'єм USB на кабелі
Інструкція
Індивідуальна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Страна производитель | Китай |
| RCA-выходы | 2 пары |
| USB-интерфейс | Да |
| ГЛОНАСС | Да |
| Цвет | Черный |
| Количество каналов | 4 |
| Наличие Bluetooth | Да |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Операционная система | Android |
| Передняя панель | Несъемная |
| Мощность | 45 Вт |
| Поддерживаемые форматы | DivX, WAV, AVI, WMA, MPEG2, JPEG, MPEG1, MPEG4, MP3 |
| Состояние | Новое |
| Тип | MP5 ресивер |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Типоразмер | 1 DIN |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная память | 32Гб |
| Отображение тэгов | Да |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Память станций | 18 |
| Программы эквалайзера | 10 |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Усиление басов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 71 мм |
| Глубина | 118 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Входы и выходы | |
| Входы и выходы | Выход на сабвуфер, Видеовыход, Аудиовыход |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 7 дюйм |
| Контрастность | 300 |
| Угол обзора по вертикали | 170 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 170 град. |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Сенсорный экран | Да |
| Яркость | 350 cd/m² |
- Цена: 3 320 ₴








