
Автомагнітола TurboSound 6288a 1din екран 6.9 дюймів ОЗУ 4/64ГБ Android 11 Універсальна магнітола WiFi BT Gps
3 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6288-464
Мультимедійно-навігаційна система 6288A є універсальною 1DIN автомагнітолою з широким спектром функціональних можливостей (Bluetooth-модуль, GPS-навігація, Wi-Fi). Передня панель обладнана 7-дюймовим сенсорним HD-дисплеєм з високою роздільною здатністю (1280х480). Екран відрізняється особливою яскравістю та морозостійкістю. Найновіша операційна система магнітоли Android.
Спільно із потужним процесором, сучасна платформа забезпечує високу продуктивність мультимедійного пристрою. Для відтворення медіафайлів (формати MPEG, AVI, WMA, MP4, MP3) виділено USB-вхід.
Характеристики:
Мультимедійна система навігації формату 1DIN 6288a
7-дюймовий мультитач сенсорний ємнісний дисплей з роздільною здатністю 1280х480 пікселів.
Вбудований модуль GPS (у комплекті антена GPS)
FM-радіоприймач
Модуль BlueTooth із вбудованим мікрофоном та адресною книгою Версія Bluetooth: 5,0
Підтримка профілю Bluetooth A2DP для відтворення музики з мобільного телефону
Функція Easylink для пристроїв на Android та iOS (дублювання та керування Вашим смартфоном по Wi-Fi)
Підключення смартфона Carplay/Android Auto
2 USB роз'єми з підтримкою форматів AVI, MPEG, WMA, MP3, MP4
Підтримка керування кнопками на кермі
Можливість підключення відеореєстратора по USB
Вхід для камери заднього виду
Відеовхід 2 шт. під 2 камери
Відеовихід 2шт під два монітори
Пара лінійних виходів для підключення сабвуфера ( 2 тюльпани)
Пара лінійних входів ( 2 тюльпани)
10 ти – смуговий еквалайзер
Операційна система: Android 12
Вбудований підсилювач: 4 х 45 Вт на канал
Процесор: A53 4 ядра x ARM 1,5 GHz
Чіпсет Mosfet звуковий підсилювач TDA: AC7388
Оперативна пам'ять: 4 Гб DDR RAM
Внутрішня пам'ять: 64 Гб.
Розмір 1 Din 188x71x118мм
Комплектація:
Магнітола
Gps антена
Роз'єм універсальний
Роз'єм USB на кабелі
Інструкція
Індивідуальна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| RCA-виходи | 2 пари |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість каналів | 4 |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 45 Вт |
| Підтримувані формати | AVI, MP3, MPEG1, WMA, DivX, WAV, JPEG, MPEG2, MPEG4 |
| Стан | Новий |
| Тип | MP5 ресивер |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 64Гб |
| Відображення тегів | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 10 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Підсилення басів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71 мм |
| Глибина | 118 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер, Аудіовихід, Відеовихід |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Контрастність | 300 |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Сенсорний екран | Так |
| Яскравість | 350 cd/m² |
- Ціна: 3 550 ₴








