
Автомобільні динаміки TS-A1696S 6" 16 см 400 W, автомобільна акустика, колонки в машину
630 ₴
- Готово до відправки
- Код: TS-A1696S
+380 (95) 760-68-71
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоакустика 16 см 400W 6 дюймів TS-A1696S коаксіальні динаміки в авто
Переваги:
- 16 см динаміки, що дають змогу насолоджуватися якісним звучанням.
- Гарна якість збирання та збалансоване звучання.
- Простий, але стильний дизайн.
TS-A1696S - це 2-смугова коаксіальна акустична система, яка пропонує:
Два вбудовані твіттери для чистого та якісного звучання
Величезна потужність до 400 Вт
Можна під'єднувати без підсилювача
Всі монтажні елементи вже в комплекті, тому встановлення динаміків — це просто та швидко.
Технічні характеристики:
- Кількість смуг: 2
- Діаметр: 16 см
- Діапазон частот: 60 – 22,000 Гц
- Чутливість: 93 дБ
- Матеріал дифузора: поліпропілен з арамідними волокнами
- Опір: 4 Ом
- Номінальна потужність вхідного сигналу: 30 Вт
- Максимальна потужність: 400 Вт
Комплектація:
- Динаміки — 2 шт.
- Сітки — 2 шт.
- Дріт під'єднання — 2 шт.
- Шурупи — 8 шт.
- Коробка — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6" |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴




