
Універсальна магнітола 7011a 7" 2+16GB Android 11 Carplay
2 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7011-216
Автомагнітола 2DIN на ANDROID 11 з пам'яттю 2/ 16 ГБ!!! 7011A CARPLAY
Швидка і плавна робота, якісний екран IPS 7", процесор Q92 і операційна система Android 11
Присутні всі необхідні функції, інтернет, бездротове з'єднання з телефоном, "вільні руки", навігатор з GPS.
Параметри дисплея:
IPS дисплей
Формат: 16: 9;
Сенсорний дисплей Touch Screen;
Роздільна здатність екрана: 1024 x 600;
Яскравість: 350 кд / м2;
Контрастність: 300: 1;
Кути огляду: 170 градусів.
ОС: Android 11
Параметри звукової системи:
DSP-процесор (Classic, Pop, Rock, Flat) + персональні налаштування. Потужність 4 х 50W
Інші характеристики:
Вбудована пам'ять: 16Gb
Оперативна пам'ять: 2Gb
FM / AM тюнер: вбудований;
Частотний діапазон AM / FM тюнера: 65-74 МГц; 87,5 - 108,0 МГц;
Цифровий тюнер з пам’яттю на 30 станцій (18 FM / 12 AM)
Bluetooth для синхронізації з мобільним телефоном;
Вмонтований у передню панель мікрофон;
Додаткові порти і роз’єми.
Вхід під флешку;
Виносний порт USB;
2 лінійних RCA-аудіо
2 лінійних RCA-відео;
Роз'єм для під'єднання FM антени;
Комлект для з’єднання з камерами заднього огляду;
Комплект поставки:
Магнітола;
Дроти (комплект).
Упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість каналів | 4 |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Так |
| Потужність | 180 Вт |
| Підтримувані формати | AVI, MP3, WMA, DivX, WAV, JPEG, MPEG4 |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Стан | Новий |
| Тип | MP5 ресивер |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Відображення тегів | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 10 |
| Підсилення басів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 178 мм |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер, Аудіовихід, Відеовихід |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Контрастність | 300 |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Сенсорний екран | Так |
| Яскравість | 350 cd/m² |
- Ціна: 2 970 ₴









