
Автомобільні динаміки Carwales Sound CWS4 4" 10 см 250 W, автомобільна акустика, колонки в машину
630 ₴
- Готово до відправки
- Код: cws-4
+380 (95) 760-68-71
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільні динаміки Carwales Sound CWS4 4" 10 см 250 W, автомобільна акустика, колонки в машину
Переваги:
Чудова якість звуку;
Універсальність;
Високоякісні матеріали;
Просте встановлення;
Надійний захист від механічних впливів.
Технічні характеристики:
Повнодіапазонний, частотний, музичний динамік
Назва бренда: Carwales
Походження: Китай
Сертифікація: Євротест (СЕ)
Імпеданс: 4
Напруга: 12 В
Колір: Чорний
Потужність: 250 Вт
Розмір виробу: 4" (100 мм)
Комплектація містить:
Колонка — 2 шт.
Захисні сітки — 2 шт.
Фірмова коробка — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 250 Вт |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Тип | Широкосмугова АС |
| Типорозмір | 4" |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴




