
Автомобільні динаміки овали TS-A6995S 6"х9" 1000 W, автомобільна акустика, колонки в машину
980 ₴
- Готово до відправки
- Код: TS-A6995S
Потужніша овальна автомобільна акустика.
Широкий діапазон, насичений і глибокий бас, динамічний звук, завдяки високій чутливості та новим дифузорам із вкрапленнями слюди. Окантовка дифузора виготовлена з гумованого матеріалу. Ці динаміки звучать якісно та голосно від штатної магнітоли, а також призначені для під'єднання до автомобільного підсилювача та прослуховування гучного, потужного баса.
Добротні важкі магніти діаметром 12 см розкачають ці овали на повну!
Характеристики акустики:
Динаміки коаксіальні 5-х смугові.
Діаметр 152 мм х 230 мм (6 х 9 ")
Частотний діапазон 30Гц-30000Гц.
Опір 4 Ом.
Номінальна потужність (RMS), Вт 120
Пікова потужність 1000 Ватт.
Чутливість 92 Дб.
Термостійка звукова котушка
Кошик: штампований сталевий з антирезонансним покриттям.
Матеріал дифузора: поліпропілен із напиленням германію.
Матеріал підвісу: неопреновий каучук
Монтажна глибина: 90 мм
Матеріал магніту: ферит стронцію
Комплектація:
- 2 овали
- 2 сітки
- 2 коннектора для підключення з дротами 6 метрів
- 8 шт шурупи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 5 |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Форма | Овальна |
| Чутливість | 92 дБ |
| Стан | Новий |
- Ціна: 980 ₴










