
Автомагнітола із сенсорним екраном 6.9 1DIN 6288-W WINDOWS магнітола із Carplay
2 030 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6288-W
+380 (95) 760-68-71
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомагнітола із сенсорним екраном 6.9 1DIN 6288-W WINDOWS магнітола із Carplay, Якісна автомобільна магнітола
Представляємо автомагнітолу 6288W — універсальну 1 DIN мультимедійну систему з екраном 6.9 дюйма. Обладнана операційною системою WINDOWS, вона має широкий спектр функційних можливостей. З цією автомагнітолою ви можете насолоджуватися медіафайлами у форматах MPEG, AVI, WMA, MP4, MP3 через USB-вхід або під'єднати плеєри iPod Nano, Shuffle 3 та інші через Bluetooth.
Модель також обладнана Bluetooth-модулем Лицьова панель сенсорного HD-дисплея має розмір 6.9 дюйма і яскравість і морозостійкість. Розмір 1 DIN (178x50 мм) і екран (193x77 мм) роблять цю автомагнітолу стильним і практичним вибором для вашого автомобіля.
Технічні характеристики:
- Мультимедійна навігаційна система формату 1DIN;
- 6,9-дюймовий мультитач сенсорний ємнісний дисплей з антивідблисковим покриттям і роздільною здатністю 1280х480 точок;
- FM-радіоприймач;
- Модуль BlueTooth з вбудованим мікрофоном і адресною книгою Версія Bluetooth: 5,0;
- Підтримка профілю Bluetooth A2DP для відтворення музики з мобільного телефона;
- 2 USB роз'єми з підтримкою форматів AVI, MPEG, WMA, MP3, MP4;
- Підтримка керування кнопками на кермі;
- Можливість під'єднання відеореєстратора через USB;
- Вхід для камери заднього огляду;
- Відеовходу 2 шт. під 2 камери;
- Відеовиходу 2 шт. під два монітори;
- Пара лінійних виходів для під'єднання сабвуфера (2 тюльпани);
- Пара лінійних входів (2 тюльпани);
- 12-смуговий еквалайзер;
- Операційна система: WINDOWS;
- Вбудований підсилювач: 4 х 45 Вт на канал;
Комплектація
- Магнітола
- Роз'єм універсальний,
- Роз'єм USB 1 шт. на кабелі,
- Пульт
- Інструкція
- Індивідуальне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| RCA-виходи | 2 пари |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість каналів | 4 |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Windows CE |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | TFT |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71 мм |
| Глибина | 118 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер, Аудіовихід, Відеовихід |
| Додаткові характеристики | |
| Відображення тегів | Так |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 10 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Підсилення басів | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Сенсорний екран | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴




